Програми

Рак. Цей діагноз змінив їхні життя та життя їхніх батьків.

Щороку майже тисячі маленьких діточок діагностують рак. Найбільш поширеними онкологічними захворюваннями серед українських дітей є лейкемія (рак крові) та рак головного мозку.

Далі ми могли б написати про те, як важко цим дітям і наскільки складний період в житті вони переживають, але не будемо. В нашому проекті ми покажемо цих бійців за власне життя та дамо змогу їм розповісти як вони не опускають руки та продовжують боротися.

Лікарі наголошують: батьки повинні знати, що дитячий рак – не вирок. Сучасна медицина в багатьох випадках здатна протистояти цій хворобі. Згідно зі статистикою, за правильного та своєчасного лікування більшість діточок, які захворіли на рак виліковуються та повертаються до звичного життя.

Благодійна організація “Великі серця”, Медіаплатформа “24” та газета “Крупним планом” запускає проект “Рак – крупним планом”. Передбачається створення чотирьох програм:

 • Інтерв’ю з лікарями, в яких вони розкажуть як виявити та попередити рак на ранніх стадіях;
 • Сюжети та соціальні ролики з інформуванням покроково як діяти у випадку виявлення онкології;

 • Зйомки історій дітей, які боряться з раком, спілкування з ними та їх батьками;

 • Спростування міфів про рак.

Діти в лікарні мріють:

 • Стати письменниками та програмістами;

 • Побувати в Діснейленді та з’їздити на море;

 • Побачити дельфіна;

 • З’їсти тістечко з однокласником …

Втілення маленьких мрій діток, хворих на рак:

 • Подарунки до Дня Дитини;

 • Подарунки до Дня Святого Миколая;

 • Подарунки до Днів Народжень.

Згідно цієї програми кожний, хто зіткнувся із проблемою хвороби дитини, може отримати консультативно-інформаційну підтримку на всіх етапах лікування.

Спеціаліст фонду проводить безкоштовний консультативний супровід пацієнтів з питань вибору клініки, спеціалістів, обстежень, а також оформлення відповідної документації та багатьох інших питань організації лікувального процесу.

У вирішенні будь-яких проблем в боротьбі із хворобою ми не залишаємо наших пацієнтів наодинці. Всебічна допомога, ємоційна підтримка в складний період та щира вира в швидке одужання э запорукою успішного лікування та реабілітації.

Проведення лекцій та семінарів лікарів і психологів, робота з соціальними педагогами. Також передбачається можливість поселення іногородніх на час діагностування та консультацій у лікарів.

Ми знаємо, що не зможемо подолати рак скрізь, допомогти вилікувати всіх дітей… але якщо ми зможемо попередити хоча б декілька випадків, якщо зможемо вчасно спрямувати дітей, в яких рак на перших стадіях, якщо ми врятуємо хоча б декілька життів, то заради цього варто боротися. Ми в це віримо!

І нам важливо бути впевненими, що ми зможемо допомогти всім, хто до нас звернеться. Саме допомога наших благодійників дає нам цю впевненість.

Без Вас нам не впоратися !