Іванна Карапузь

Допомогти

Іванка – красива дівчинка, дуже любить сукні та бантики. А ще у цієї маленької красуні є мрія бути здоровою! Сім’я Іванни бореться з хворобою з перших днів життя дитини. Після операції, що була півтора роки назад Іванночка стала самостійно ходити, але як і прогнозували лікарі зараз потрібна повторна операція. Іванночка в цьому році пішла до школи і її в класі дуже люблять та допомагають.

Для покращення ходи дівчинка продовжує їздити на реабілітації та займатись вдома. Іванка компанійська та гарно спілкується з однолітками, ходить до музичної школи на клас фортепіано.

Лист мами Іванки – Ярослави Карапузь:

У нашої сонячної і усміхненої дівчинки непроста історія. Ми очікували поповнення сім’ї, і нашої радості не було меж, коли ми дізналися, що буде не одна дитина, а дві. Але на п’ятому місяці вагітності я почула страшні слова: «Одна дитинка завмерла …” Важко було взяти себе в руки і продовжувати носити під серцем двох дітей, знаючи, що одну дитинку я ніколи не побачу. На сьомому місяці вагітності народилася Іванночка з вагою всього 1490 грамів. Реанімація, крапельниці – все це пережило малятко в перші місяці життя, і діагноз – ДЦП! Дуже важко почути і прийняти звістку про те, що твоя дитина хвора і не буде такою, як усі. Зараз я вже можу сказати, що це не біда! Але це велика складність, яку необхідно подолати. Позаду у нас роки постійних реабілітацій. Зараз за спиною залишилося все найстрашніше. Навіть не віриться, що в рік вона не сиділа і не сідала, а зараз вже ходить самостійно, хоча і погано. Іванна – дуже енергійна дівчинка. І нам не можна зупинятися! Ми віримо, що вона впорається!

Адже вона повинна жити за двох!”